Din inima Olteniei, pentru columbofilii din toata Europa!

Participanti

Lista Finală a participanţilor la editia a treia a Oltenia Golden Trophy OLR:

Ghica Paul - 2
Popescu Dumitru - 1
Iovănescu Cristi - 13
Cristian C. + Emanuel B. - 4
Pătrucă + Tacea - 4
Micu + Grigore - 8
Dinică + Adrian - 18
Giany + Marian - 10
Radu Buzura + Răzvan Călin - 17
Badea + Diţă - 8
Leţea Gigel - 8
Blue Arrows - 4
Niţu Viorel - 26
Nicu Duşcă - 4
Team Bold Caracal - 10
Petriţa + HRN - 6
NMT + Popa Marius - 4
Ciobanu Adrian - 4
Popa Bogdan (Olt) - 5
Fraţii Ciobanu - 8
Iacob Marinel - 11
Cârciumaru Ionuţ - 4
Stanca Răzvan - 4
Basarabă + BLOG - 4
Staicu Mădălin - 4
Oprea Florin + Staicu Alin - 4
Stoica Sorin - 3
Ilin CNN Pigeons - 5
Tony Moanţă - 3
Fraţii Bolnavu - 4
Diaconu Cristian + Fiii - 12
Stângă Vasile - 1
Ciucă + Bădeci - 18
Târvuloiu + Popescu - 10
Badea + Grigore - 8
Team Bodnar - 4
MCR Pigeons - 4
Rotărescu + Eana - 17
Cazacu Alexandru - 4
Royal City - 6
Marius C-tin + Luca Răzvan - 4
Team Gengiu Cristi - 5
Fam. Boiangiu - 4
Morsink + Seelen + te Morsche - 8
Rick en Manon te Morsche - 4
Harry EEktimmerman - 4
H. Doldersum & Zn - 8
Wim Weerink - 4
Team Almelo - 4
Michiel Averesch - 4
Dumitriu Iulian - 5
Mircea Ionuţ - 5
Bădiţoiu Ion + Robert - 4
Mihălcioiu Cosmin - 5
Familia Tamaş D+D+D - 4
Circiumaru Adrian + Miţă - 6
Tudor + Bufteanu - 10
Firu + Popa - 4
Popa Bogdan (Dolj) - 4
Vraciu Petrică - 4
Florin Tibilichi - 4
Razvan Călin + Belgian - 8
Militaru Dan - 4
Trocan Aurelian - 4
Brânzan Ionel - 4
Tudoran Viorel - 8
Riza + Guver - 6
Abel Leviţchi - 4
Adam Bogdan - 4
Team Giurcă Petre - 8
Fraţii Stoian - 3
Ispas Ioan - 15
Roventa Sergiu - 8
Kaskadoru + Rotărescu - 4
Marius Andrei (Vulcana Pandele) - 8
Găvan Vasile + Nicolae - 8
Eana + Rotărescu - 7
OLR Primstar&Botosan - 4
Sorin Popescu - 5
Fraţii Marica - 4
Vasile Munteanu - 4
Familia Lazăr - Pâncota - 5
Iulian Ciucă - 30
Cosmin Fratilescu - 5
Cacoveanu + Truli - 4
Ramon Istudor - 6
Badea Costel + Drăguţ Cristi - 3
Fiorini Laura + Daniele - 8
Jurj Stanislav - 4
Team Ephardt - 4
Team Ady + Cornel - 2
Giovanni Lupu - 11
Team Cioabă + Drinceanu - 8
Ingrid Nicole - 4
Florea Cristian - 4
Drăghici Cătălin - 4
Columbodrom Florentin Dumitru - 6
Boca Dumitru - Columbodrom Cajvana - 4
Florentin Gust - 18

Vremea

porumbel.net FEDERATIA NATIONALA A CRESCATORILOR DE PORUMBEI
DIN ROMANIA